ozdemirlerrulman1@hotmail.com
 
 
HAKKIMIZDA
 
 

Değerli Dostlarımız,

Özdemirler Rulman Sanayi yaklaşık 20 yıldır bu yana rulman sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

SKF – FAG rulmanlarını paralel ithalat yoluyla ithal eden firmamız Türkiye'nin en büyük fabrikalarına bu rulmanların yanı sıra V kayışı, V kasnak, Yağ Keçesi, Transmisyon zinciri, Zincir dişlisi, Segman, Kaplin, Tekerlek, Tane bilya, Tane masura,Parmaglide (PAP Burçlar) konusunda hizmet vermektedir. Gözünü ufuklara diken ve hiç aşağıya indirmeyen hep ileri, daima ileri prensibiyle hareket eden firmamız 2004 yılı itibariyle hizmetlerini daha iyi seviyeye çıkarabilmek için hala hazırda hizmetlerine hiç durmadan devam etmekteyiz.

Her zaman ülke sanayicisinin teveccühlerine mazhar olan kuruluşumuz sunmuş olduğu ürün ve hizmet bazındaki sunumunu tekrar tekrar gözden geçirerek her geçen gün daha fazla iyileştirmek ve sizlerin bize olan güvenlerini boş çıkarmamak adına azami gayret sarf etmektedir.

VIZYONUMUZ

ÖZDEMİRLER RULMAN ithalat ve rulman satıcılığı bazında Türkiye pazarındaki payını her geçen gün arttıracak şirketin sonsuza kadar devamını temin etmeyi,bunun yanı sıra nihai hedef olarak da "rulman imalatını" kendine hedef seçmiştir.

MiSYONUMUZ

ÖZDEMİRLER RULMAN Türkiye çapında rulman satıcılığını ifade ederken, İstanbul'da ve şubesi olan illerde tüm küçük, orta ve büyük çaptaki sanayi kuruluşlarını ve ayni zamanda tüm meslektaşlarını hedef kitle olarak görür. Ancak, İstanbul ve şubesi olan iller dışındaki yerlerde küçük ve orta boy sanayi kuruluşları özdemirler Rulman' nın satış hedefi değildir Çünkü , özdemirler Rulman, bu illerdeki tüm yurttan alım yapan büyük sanayi kuruluşlarını hedefler. Küçük ve orta çaptaki sanayi kuruluşlarına mal satmak yerine; o illerdeki meslektaşlarına mal satar ve ürünün bu çaptaki firmalara bu meslektaşları vasıtasıyla ulaştıır.

İLKELERİMİZ

ÖZDEMİRLER RULMAN Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kanunlar muhaceresinde işlevlerini tamamlar .Müşteri memnuniyeti temel esastır. Çalışma, dürüstlük temel şart olduğu gibi bunlar yanı sıra yüksek performans şirketimizce odüllendirilir. Özdemirler Rulman' ı oluşturan bireyler başta birbirlerine, daha sonra bünye dışındaki herkese karşı da son derece hoşgörülü, güler yüzlü ve saygılıdırlar .

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizden akan bilgileri rehber almak üzere ürün ve hizmet bazındaki kaliteyi tekrar ve tekrar etkili bir şekilde gözden geçirerek sürekli iyileştirmek ve bu gözden geçirmeyi hiç bıkmadan tekrarlayarak mükemmele doğru koşmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak temel ilkemizdir.


Rulman sektöründe lider olan kuruluşumuzun atılımları devam edecek, hizmeti aralıksız sürecektir. Sizlerinde her zaman olduğu gibi teveccühlerinizle bizleri ödüllendirmeye devam edeceğinizden emin olduğumuzu bir kez daha beyan eder, tüm dostlarımıza önce sıhat ve afiyet sonrada bol kazançlı günler dileriz.

Saygılarımızla

ÖZDEMİRLER RULMAN

 
   
 
 
Özdemirler Rulman MyNameIsInternet